Jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Produkcją konstrukcji stalowych zajmujemy się od lat. Zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu możemy zaoferować nie tylko standardowe konstrukcje stalowe, ale również zupełnie nowe rozwiązania w szeroko pojętym zakresie budownictwa i architektury. Produkcja konstrukcji niestandardowych i oryginalnych dla architektów to wyzwanie, którego podejmujemy się z entuzjazmem.

Marka Stalovo.com powstała w wyniku połączenia doświadczeń dwóch firm: 18-letniej historii firmy Bos-Spaw Tadeusz Sieradzki oraz 9-letniej historii firmy 2KB Karolina Bertman, Krzysztofa Bućko SC.

Firma Bos-Spaw jest znana z produkcji spiralnych schodów, balustrad, bram i ogrodzeń na terenie kraju i zagranicy (ponad 500 realizacji).

Spółka 2KB SC istnieje od 2011 roku. Głównym profilem działalności jest produkcja namiotów sferycznych. Wysoką jakość produktów oferowanych przez firmę, zgodnie potwierdzają klienci m.in. z: Francji, Hiszpanii, Kataru, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kanady, Madagaskaru, Szwecji, Szwajcarii, USA, Niemiec, RPA, Wielkiej Brytanii i wielu innych krajów na świecie. W trakcie swojej działalności firma 2KB SC, zdobyła ogromne doświadczenie w branży produkcji konstrukcji stalowych i produktów z PCV.

W wyniku integracji sił, obydwu firm, powstała nowa marka - Stalovo.com, z halą produkcyjną i działem sprzedaży w Świebodzinie (woj. lubuskie) i w Kołobrzegu (woj. zachodniopomorskie).

Biuro w Kołobrzegu to zespół handlowców, specjalistów z zakresu konstrukcji stalowych i plandekowych. Dodatkowo posiadamy własny dział projektów graficznych, wizualizacji 3d i montażystów.

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów dotyczących zamówienia, w hali produkcyjnej w Świebodzinie materializują się wszystkie projekty= realizują się marzenia.

Zakład produkcyjny Stalovo to nie tylko świetnie wyposażona w park maszyn hala produkcyjna ale również 30 osobowy team od zadań specjalnych: kierownik produkcji, konstruktor z uprawnieniami budowlanymi, ślusarze, spawacze i montażyści.

Mix naszych doświadczeń i pełne zaangażowanie to gwarancja sukcesów Państwa projektów.

obrobka_metalu_warsztat

Korzyści ze współpracy ze sprawdzonym producentem

Doświadczenie

Posiadamy 18-letnie doświadczenie, bogato zaopatrzony park maszyn oraz wykwalifikowany personel.

Fachowa pomoc

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące potrzeb w zakresie Naszych produktów i usług.

Rozwiązania

Zaproponuje rozwiązania i ulepszenia, które przyczynią się do lepszego produktu końcowego.

1

Schematyczny Projekt

Architekt odwiedzi z Tobą miejsce budowy, pomoże Ci ustalić najlepszą orientacje budynku, lokalizację dla kanalizacji, sieci energetycznej i zagospodarowania terenu. Następnie, na podstawie listy Twoich potrzeb i budżetu, przygotuje schematyczne szkice, które pozwolą Ci wybrać najlepszy dla siebie projekt.

2

Opracowanie Projektu

Kiedy wybierzesz już projekt i wprowadzisz do niego swoje poprawki, dodatki lub zmiany, architekt przygotuje oficjalny projekt, w którym znajdą si takie elementy jak rysunki techniczne, plany i rysunki szczegółowe. Twój budynek zostanie również zwizualizowany za pomocą oprogramowania 3D. Projekt zostanie przesłany do działu budowlanego do zatwierdzenia, a następnie trafi do producenta konstrukcji stalowych. Po zatwierdzeniu otrzymasz ostateczną ofertę na pełną realizację projektu.

3

Pomoc Fachowa

Pomoc fachowa jest przydatna zwłaszcza, jeśli nie znasz się na branży budowlanej. Twój architekt pomoże Ci uporządkować oferty wykonawców - nie tylko ze względu na cenę, ale również ze względu na zakres wchodzących w nie prac. Pokaże Ci wady i zalety każdej z ofert tak, abyś mógł podjąć świadomą decyzję.

4

Ułatwienia Budowlane

Dobry architekt działa jak łącznik między Tobą, Twoimi potrzebami i rzeczywistością. Pomoże Ci podjąć najlepsze decyzje dotyczące końcowego projektu i sprawi, że cały proces budowy nie będzie dła Ciebie tak skomplikowany i trudny.

Doświadczenie i pełne zaangażowanie to gwarancja sukcesów Państwa projektów.

Ponad wszystko
cenimy jakość
i terminowość.

Szukasz Kompleksowych
Rozwiązań?

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zachęcamy do wysłania niezobowiązującego zapytania o wycenę interesującego Państwa projektu.

Kontakt